Tabletki antykoncepcyjne - Twoja antykoncepcja bez recepty

Brevinor

brevinor-box-l

Brevinor

500mcg/35mcg/63tabletki – 179,95zł

Tabletki BREVINOR ZOSTAŁY WYCOFANE ZE SPRZEDAŻY – zalecamy wybranie odpowiedniej alternatywnej formy antykoncepcji

Sprawdź inne tabletki antykoncepcyjne

Brevinor to lek antykoncepcyjny, przyjmowany doustnie, który redukuje ryzyko zapłodnienia poniżej 1%.  Zawiera noretysteron (odpowiednik progestagenu) i etynyloestradiol (odpowiednik estrogenu), są to dwa rodzaje syntetycznych hormonów. Lek zapobiega ciąży poprzez powstrzymanie owulacji, przy jednoczesnym zagęszczeniu śluz szyjki macicy a także powodując zmiany w konsystencji endometrium.

Działanie leku Brevinor

Lek Brevinor działa na trzy sposoby, po pierwsze zagęszcza śluz wytwarzany przez szyjkę macicy, to ogranicza możliwość swobodnego poruszania się plemników. Po drugie, powstrzymuje owulację, która jest kluczowym elementem procesu zapłodnienia. Po trzecie, wywołuje zmiany w błonie śluzowej macicy, które sprawiają, że ewentualnie zapłodniona komórka nie może się zagnieździć.

Przeciwwskazania

Brevinor nie powinny stosować kobiety, które już są w ciąży a także uczulone na jakikolwiek składnik leku. Nie wskazane jest jego stosowanie przy hiperlipidemii, schorzeniach wątroby, niezdiagnozowanych krwawieniach waginy, zaburzeniach krzepliwości krwi, poważnych migrenach. Nie wskazany jest również w przypadku kobiet po udarach mózgu, zawałach serca, przy raku piersi, raku szyjki macicy, pochwy lub macicy. Brevinor nie jest również odpowiednim lekiem dla kobiet, które w czasie ciąży, skarżył się na takie dolegliwości, jak :świąd całego ciała, żółtaczka, pemfigoid ciężarnych czyli pęcherzowo-obrzękowe zmiany skórne, które występują na dłoniach oraz spodnich stronach stóp. Konsultacja lekarska jest niezbędna, w przypadku występowania : zaburzenia widzenia, tężyczka, astma, żylaki, mięśniaki macicy, epilepsja, porfiria, choroby serca, nadciśnienie, ostuda, stwardnienie rozsiane, nieregularne okresy, depresja, otoskleroza, ostre bóle podbrzusza, kamienie żółciowe, anemia sierpowata. W dołączonej do opakowana ulotce znaleźć można pełną listę przeciwwskazań.

Skutki uboczne przyjmowania tabletek Brevinor

Brevinor, jak większość leków, może wywoływać skutki niepożądane. Do najczęstszych zalicza się : nudności, wzrost ciśnienia krwi, tycie, problemy żołądkowe, zaburzenie apetytu, obrzęk i ból piersi, depresja, spadek libido, nieregularne krwawienia. W skrajnych przypadkach mogą wystąpić silne reakcje alergiczne lub zakrzepy. Natychmiastowe zaprzestanie stosowania leku zaleca się w przypadku, gdy wystąpi, któryś z poniższych objawów : opuchlizna żołądka, odkrztuszanie krwią, silne bóle w klace piersiowej, problemy z oddychaniem o charakterze nagłym, bolesne zapalenie żył, wystąpienie ataku migrenowego, zawroty głowy, omdlenia, zaburzenia mowy lub wzroku. Powyższe objawy mogą być następstwem wystąpienia zakrzepu żylnego co wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej. Więcej informacji na temat skutków niepożądanych można znaleźć w ulotce dołączonej do opakowania.

Brevinor – zakup tabletek przez internet

Dzięki naszej stronie możecie Państwo zakupić tabletki Brevinor przez internet w bezpieczny sposób. Całość procesu opiera się na rzetelnym wypełnieniu konsultacji medycznej. Na podstawie informacji zawartych w otrzymanym formularzu lekarz określa czy dane tabletki antykoncepcyjne nie zagrażają życiu bądź zdrowiu klientki. Po pomyślnej weryfikacji, wydana przez specjalistę recepta trafia do realizacji przez aptekę. Wybrane pigułki trafiają pod wskazany w formularzu adres w czasie 24-48h.

Podziel się z Nami swoją opinią

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Zamów tabletki antykoncepcyjne przez internet (nie musisz posiadać recepty)

Wszystkie zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

© Copyright 2015 - Medicals - Tabletkiantykoncepcyjne.com.pl