Tabletki antykoncepcyjne - Twoja antykoncepcja bez recepty

Diane-35 (Dianette)

dianette-l

Diane-35 (Dianette)

2mg/35mcg/63tabletki – 244,95zł

Kup teraz

Pigułki antykoncepcyjne Diane-35 składają się z dwóch substancji aktywnych- etynyloestradiolu i octanu cyproteronu. Znane są również pod nazwą Dianette. Środek ten stosowany jest również w leczeniu trądziku i hirsutyzmu. Pigułki Diane-35, przyjmuje się przez okres 21 dni, by później zrobić 7 dniową przerwę. Przy poprawnym stosowaniu leku, ochrona przed zapłodnieniem jest w 99% skuteczna. Środek reguluje miesiączkę a także łagodzi zespół napięcia przedmiesiączkowego. W usługę zakupu tabletek wliczone są:

  • konsultacja medyczna online z lekarzem specjalistą
  • wypisanie recepty
  • wysyłka leku z licencjonowanej apteki przez farmaceutę
  • dostawa w 24h

Wszystkie konsultacje medyczne są poufne. Odbywa się ona po wypełnieniu krótkiego formularza, który następnie jest weryfikowany przez lekarza. Jeżeli zamówienie jest złożone przed 16:30, lek wysyłany jest jeszcze tego samego dnia.

Działanie tabletek Diane 35

Lek Diane 35 zawiera dwa syntetyczne odpowiedniki żeńskich hormonów: estrogenu i progestogenu. Oba hormony zapobiegają owulacji. Ich działanie opiera się na tym, że organizm otrzymuje błędny przekaz, że owulacja już miała miejsce. Pigułki wpływają również na zmianę w błonie śluzowej macicy, sprawiając, że nawet jeśli komórka jajowa zostanie zapłodniona, nie będzie w stanie się zagnieździć. W dodatku lek wpływa na zagęszczenie śluzu w szyjce macicy, co znacząco utrudnia przemieszczanie się plemników, blokując im w zasadzie dostęp do macicy. Przeciwwskazania do stosowania leku Lek Diane-35 nie dozwolony jest dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, a także dla kobiet, u których zachodzi podejrzenie ciąży. Przeciwwskazaniem do stosowania leku jest również cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu, przebyty udar mózgu, nadciśnienie, problemy z krążeniem. Lek nie jest wskazany dla kobiet palących oraz dla kobiet po 35 roku życia.

Stosowanie tabletek Diane 35

Przy stosowaniu pigułek od pierwszego dnia miesiączki, zapewniają one momentalnie maksymalną ochronę przed ciążą. Przyjmowanie tabletek można rozpocząć maksymalnie do piątego dnia po miesiączce, jednak lek wtedy pełną ochronę zapewnia dopiero po tygodniu od rozpoczęcia kuracji. W ciągu pierwszego tygodnia zaleca się tym samym stosowanie dodatkowej ochrony, np. prezerwatywy. Tabletki stosuje się przez 21 dni, po czym należy zrobić 7 dni przerwy. W czasie tej przerwy, działanie antykoncepcyjne leku jest podtrzymane.

Skutki uboczne

Czasem stosowanie leku Diane -35 może wywołać niepożądane efekty, jednak tylko w przypadku kobiet, które są nadwrażliwe, na aktywne składniki leku. Wspomniane składniki aktywne to etynyloestradiol oraz octan cyproteronu. Do najczęstszych skutków ubocznych, zalicza się : plamienia bądź zmiany w krwawieniu , bóle głowy, spadek libido, podrażnienie żołądka, nadwrażliwość piersi, nudności oraz wzrost wagi. Więcej informacji na temat skutków ubocznych można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania.

Czy można kupić tabletki Diane 35 (Dianette) przez internet?

Wszystkie tabletki antykoncepcyjne są dostępne za pośrednictwem naszej strony po wypełnieniu odpowiedniego kwestionariusza medycznego online. Jeżeli współpracujący specjalista uzna, że tabletki są bezpieczne dla zdrowia pacjentki, wypisze receptę i przekaże ją do realizacji w aptece w Londynie. Zamówione tabletki trafią pod wskazany adres w przeciągu 24-48 godzin renomowaną firmą kurierską na terenie całej Europy.

'Diane-35 (Dianette)' posiada jedną opinię

  1. 11 lutego 2017 @ 22:13

    Chciala bym zamowic dwa,opakowania tabletek,Diane -35

Podziel się z Nami swoją opinią

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Zamów tabletki antykoncepcyjne przez internet (nie musisz posiadać recepty)

Wszystkie zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

© Copyright 2015 - Medicals - Tabletkiantykoncepcyjne.com.pl