Tabletki antykoncepcyjne - Twoja antykoncepcja bez recepty

Harmonet (Femodette)

femodette-box-l

Harmonet (Femodette)

75mcg/20mcg/63tabletki – 234,95zł

Kup teraz

Antykoncepcyjne pigułki hormonalne Harmonet składają się z dwóch rodzajów hormonów syntetycznych, tj. Etynyloestradiolu oraz gestodenu. Lek sprzedawany jest również pod nazwą Femodette. Stosowanie leku zmniejsza ryzyko ciąży poniżej 1%. Harmonet, określany jest jako lek trzeciej generacji. Jest tak ze względu na to, że w jego składzie znajduje się gestogen. Lek wpływa korzystnie na wygląd i stan cery, zmniejsza również owłosienie. Pigułki przyjmuje się przez 21 dni, po czym robi się 7 dniową przerwę.

W usługę wliczone są:

  • konsultacja ze specjalistom online
  • wypisanie recepty
  • wysyłka leku z apteki
  • dostawa w ciągu 24-48 godzin

By złożyć formularz wystarcza jedynie kilka minut. Jest o następnie weryfikowany przez lekarza a następnie wystawiana jest recepta. Wszystkie informacje podane w formularzu są objęte tajemnicą lekarską. W przypadku, gdy zamówienie jest złożone przed godziną 16:30, wysyłka leku następuje jeszcze tego samego dnia.

Pigułka Harmonet zawiera odpowiednio 75mcg gestodenu oraz 20 mcg etinylestradiolu. Są to tzw. tabletki antykoncepcyjne trzeciej generacji, ponieważ zastosowane w nich hormony redukują ryzyko skutków ubocznych stosowania tego rodzaju antykoncepcji. To właśnie ta zaleta wpływa na to, że uważane są za bardzo nowoczesną metodę hormonalną. Skład pigułek Harmonet jest taki sam, jak Femodette, dlatego oba leki przepisywane są wymiennie. Harmonet zapewnia 99% skuteczność w zapobieganiu ciąży. Warunkiem jednak jest stosowanie tabletek zgodnie z zaleceniem. To nie tylko wygodna metoda antykoncepcji, ale również sposób na zwalczenie trądziku oraz redukcji nieestetycznego owłosienia na twarzy. Dodatkowo, lek ten sprawia, że miesiączki są mniej bolesne a przez to przechodzi się je łagodniej.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania tych tabletek są : choroby serca, bóle głowy, migrena, nadciśnienie, zaburzenia depresyjne, cukrzyca, żółtaczka. Więcej przeciwwskazań zamieszczonych jest w ulotce dołączonej do opakowania.

Skutki uboczne

Harmonet może wywołać skutki uboczne, jak każdy lek. Do najczęstszych reakcji niepożądanych zalicza się nudności, wahania wagi, depresja, zatrzymanie wody w organizmie, spadek libido, grzybica. Jeżeli niepożądane działania osiągają stan przewlekły lub przybierają ostry charakter, należy skonsultować się z lekarzem.

Zakup tabletek Harmonet przez internet

Zamawianie tabletek antykoncepcyjnych za pośrednictwem strony tabletkiantykoncepcyjne.com.pl jest bardzo bezpieczne. Świadczy o tym fakt, że pośredniczymy z kliniką w Londynie, której działalność potwierdza Generalna Rada Medyczna Wielkiej Brytanii. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zamówione leki dotrą oryginalnie zapakowane z renomowanej apteki. Składanie zamówienia opiera się o wypełnienie formularza medycznego pełniącego funkcję konsultacji medycznej przez internet. Jeśli lekarz analizujący wypełniony kwestionariusz nie stwierdzi jakichkolwiek przeciwwskazań do zażywania danych tabletek to wystawi receptę. Farmaceuci przygotują lek do wysyłki, który za pośrednictwem kuriera (UPS) dotrze do państwa nie później niż w ciągu dwóch dni roboczych.

Podziel się z Nami swoją opinią

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Zamów tabletki antykoncepcyjne przez internet (nie musisz posiadać recepty)

Wszystkie zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

© Copyright 2015 - Medicals - Tabletkiantykoncepcyjne.com.pl