Tabletki antykoncepcyjne - Twoja antykoncepcja bez recepty

Logest (Femodette)

femodette-box-l

Logest (Femodette)

75mcg/20mcg/63tabletki – 234,95zł

Kup teraz

Tabletki Logest, znane również jako Femodette, składają się z dwóch składników aktywnych, którymi są syntetyczne odpowiedniki żeńskich hormonów – entynyloesradiolu oraz gestodenu. Jeżeli pigułki stosowane są zgodnie z zaleceniami, ryzyko zajścia w ciąże wynosi mniej niż 1%. Pigułki zażywa się przez 3 tygodnie, po których konieczne jest zrobienie tygodniowej przerwy.

W oferowaną usługę, za pośrednictwem naszej strony wlicza się:

  • konsultację medyczną online
  • wystawienie recepty
  • wysyłka leku z licencjonowanej apteki
  • dostawa kurierem w czasie 24-48h

Konsultacja online jest objęta tajemnicą lekarską. Odbywa się ona poprzez wypełnienie formularza, który następnie jest weryfikowany przez lekarza specjalistę. Jeżeli zamówienie następuje do godziny 16:30, wysyłka leku następuje jeszcze tego samego dnia.

Działanie tabletek Logest

Działanie pigułek Logest odbywa się na trzy sposoby. Po pierwsze powstrzymana zostaje owulacja, bez której nie może dojść do zapłodnienia. Po drugie, gdyby jednak do zapłodnienia doszło, komórka jajowa nie zdoła zagnieździć się w macicy, ponieważ lek powoduje zmiany w błonie śluzowej macicy. Po trzecie, plemniki mają utrudnione dojście do macicy ponieważ lek działa również na zagęszczenie śluzu w szyjce macicy co stanowi barierę właściwie nie do przebycia.

Stosowanie tabletek Logest

Ważne jest regularne przyjmowanie leku. Pigułkę zażywa się raz dziennie, o tej samej porze, popijając wodą. Stosuje się je przez okres 21 dni, następnie robimy tygodniową przerwę. W czasie przerwy dochodzi najczęściej do krwawienia, podobnego do miesiączki. Elementem, który może obniżyć skuteczność leku, jest jego niewłaściwe stosowanie. Pierwszą pigułkę zażywamy pierwszego dnia miesiączki. Wtedy ochrona przed ciążą jest natychmiastowa. Można rozpocząć stosowanie leku również do 5 dni okresu, jednak wtedy faktyczna skuteczność leku rozpoczyna się dopiero w 7 dni później. W tym okresie zatem należy zabezpieczać się dodatkową formą antykoncepcji.

Przeciwwskazania

Lek Logest nie jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet. Przeciwwskazaniem do jego stosowania są takie schodzenia jak :cukrzyca, żółtaczka, nadciśnienie, choroby serca, depresja, migreny, bóle głowy. Pełną listę przeciwwskazań znaleźć można w ulotce, która dołączana jest do opakowania.

Możliwość występowania skutków ubocznych

Lek, jak każdy medykament, może wywołać skutki uboczne. Najczęściej są to depresje, zmiany wagi, spadek libido, grzybica, wymioty, nudności, zatrzymanie wody w organizmie. Nasilające się wymienione objawy powinny być skonsultowane z lekarzem.

Zamawianie tabletek antykoncepcyjnych Logest online

Pigułki są dostępne do zamówienia za pośrednictwem naszego portalu. Zamiast kolejki do lekarza, pacjentka musi wypełnić bezpłatny formularz medyczny stanowiący odzwierciedlenie konsultacji lekarskiej. Należy skrupulatnie wypełnić kwestionariusz na podstawie, którego specjalista wystawi receptę na zamawiany lek. Cały proces jest szybki i bezpieczny. Wszystkie tabletki wysyłane są z licencjonowanej apteki w Wielkiej Brytanii. Dzięki umowie z renomowaną firmą kurierską (UPS) dyskretna paczka dostarczona zostanie do Państwa w ciągu 24-48 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Podziel się z Nami swoją opinią

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Zamów tabletki antykoncepcyjne przez internet (nie musisz posiadać recepty)

Wszystkie zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

© Copyright 2015 - Medicals - Tabletkiantykoncepcyjne.com.pl