Tabletki antykoncepcyjne - Twoja antykoncepcja bez recepty

Microgynon

microgynon-l

Microgynon

0,15mg/30mcg/63tabletki

Kup teraz

Tabletki Microgynon są jedną z najbardziej zaufanych metod zapobiegania ciąży. Zapewniają prawie 100% skuteczności co sprawia, że są jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety pigułkami. W porównaniu do innych tabletek, Microgynon rzadziej wywołuje przyrost wagi (efekt uboczny stosowania antykoncepcji hormonalnej) przez co często jest bardziej preferowany od innych tabletek hormonalnych.

Jeżeli chcesz szybko i wygodnie kupić Microgynon, zamów go już dzisiaj przez Internet. Wystarczy uzupełnić krótki formularz z pytaniami ułożonymi przez nasz zespół lekarski. Na jego podstawie lekarz będzie mógł stwierdzić czy wybrane tabletki hormonalne są dla ciebie odpowiednie i wystawić receptę. Wszystkie tabletki antykoncepcyjne wysyłane są z akredytowanej apteki i dostarczane do klientek w przeciągu 24-48 godzin.

Działanie tabletek Microgynon

Microgynon zawiera dwa syntetyczne, żeńskie hormony ethinylestradiol i levonogestrel. Uniemożliwiają one zajście w ciążę w ten sam sposób, w jaki naturalne żeńskie hormony zapobiegają zapłodnieniu podczas gdy kobieta jest już w ciąży. Microgynon działa w następujący sposób:

 • Zapobiega uwolnieniu komórki jajowej
 • Utrudnia plemnikom przedostanie się do łona poprzez zagęszczenie śluzu szyjki macicy
 • Zmienia środowisko błony śluzowej macicy co zapobiega zagnieżdżeniu się zarodka

Stosowanie

Tabletkę Microgynon należy zażyć pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego. W celu ułatwienia prawidłowego przyjmowania pigułek hormonalnych, każda tabletka na opakowaniu została oznaczona nazwą dnia tygodnia. Przykładowo, jeżeli krwawienie rozpoczęło się np. w środę, wtedy należy zażyć jedną tabletkę oznaczoną tym właśnie dniem i dalej przyjmować codziennie o tej samej porze jedną pigułkę zgodnie z kierunkiem strzałek.

Przy zupełnej pewności, że nie jest się w ciąży, można rozpocząć pierwsze opakowanie Microgynon od 2 do 5 dnia miesiączki. Należy jednak równocześnie przez przynajmniej 7 dni stosować dodatkowe środki zabezpieczające przed ciążą.

Bezpieczeństwo stosowania

Większość kobiet powyżej 18 roku życia może bezpiecznie przyjmować tabletki hormonalne Microgynon. Nie są one przeznaczone dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Jak w przypadku wszystkich środków na receptę, należy zachować ostrożność stosując tabletki antykoncepcyjne. Inne leki na receptę, albo zły stan zdrowia mogą mieć negatywny wpływ na zażywanie tabletek.

Lekarz nie wypisze recepty na tabletki antykoncepcyjne kobietom, które: mają problemy z sercem, są po udarze mózgu, mają problemy z krążeniem, w niedawnym czasie doświadczyły niezdiagnozowanego krwawienia z pochwy.

Możliwość występowania efektów ubocznych

W przypadku stosowania antykoncepcyjnych tabletek hormonalnych po raz pierwszy, mogą wystąpić niegroźne skutki uboczne, takie jak:

 • Mdłości lub wymioty
 • Bóle głowy, migreny
 • Nadwrażliwość lub powiększenie piersi
 • Przyrost wagi
 • Zatrzymanie wody w organizmie
 • Zmiany w krwawieniu menstruacyjnym
 • Pleśniawka pochwowa

Na szczęście wszystkie te dolegliwości najczęściej mijają w przeciągu paru dni. W przypadku ich dłuższego występowania, należy niezwłocznie udać się do lekarza.

Zakup tabletek Microgynon przez internet

Żeby szybko i bezpiecznie zakupić tabletki Microgynon na tabletkiantykoncepcyjne.com.pl wystarczy uzupełnić krótki kwestionariusz medyczny. Na jego podstawie jeden z naszych lekarzy wypisze receptę i tabletki będą mogły zostać dostarczone na podany adres w przeciągu 24-48 godzin. Cały proces jest łatwy, szybki i dyskretny.

'Microgynon' 4 komentarze

 1. 5 maja 2015 @ 07:27

  Bardzo skuteczne tabletki – nigdy mnie nie zawiodły ani zadnej z moich znjamoych. dodatkowo czuje poprawe wyglądy skóry i włosów. wzrostu wagi też nie odnotowałam…

 2. 10 maja 2015 @ 07:35

  Mycogynon to bardzo fajne tabletki. Używam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona , dobrze sie czuje i mam ładną cere. Polecam

 3. 19 maja 2015 @ 16:25

  Czekam na kontynuacje nową wersję microgynonu

 4. 13 listopada 2017 @ 11:01

  Witam.
  Zażywam je już 8 dni czy normalnie mogę odbyć stosunek bez prezerwatywy i czy maż może dojść w środku.?

Podziel się z Nami swoją opinią

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Zamów tabletki antykoncepcyjne przez internet (nie musisz posiadać recepty)

Wszystkie zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

© Copyright 2015 - Medicals - Tabletkiantykoncepcyjne.com.pl