Tabletki antykoncepcyjne - Twoja antykoncepcja bez recepty

Novynette

novynette_tabletki

Novynette

0,15mg/20mcg/63tabletki – 214,95zł

Kup teraz

Novynette to tabletki antykoncepcyjne, które zapewniają prawie 100% zabezpieczenie przed ciążą. Warunkiem jest jednak ich właściwe stosowanie. Zawierają one dwie substancje czynne: dezogestrel (150mg) i etynyloestradiol(20 mg). Inną nazwą tabletek jest Mercilon. Zarówno Novynette jak i Mercilon mają takie same działanie a przede wszystkim skład. Ich odmienna nazwa wynika jedynie z faktu, że produkowane są przez dwie inne firmy farmaceutyczne. Novynette zmniejsza objawy napięć przedmiesiączkowych a także łagodzi same bóle miesiączkowe.

W usługę wliczone zostały:

  • konsultacja lekarska online
  • wystawienie recepty
  • wysyłka leku
  • dostawa w ciągu 24h

Nasza klinika oferuje bezpieczne i w pełni anonimowe usługi. Każda konsultacja jest objęta tajemnicą lekarską a wypełnienie formularza, który jest jej podstawą zajmuje jedynie kilka minut. Zamówienie złożone do godziny 16:30 realizowane są jeszcze tego samego dnia.

Działanie tabletek Novynette

Działanie Novynette jest trójfazowe. Lek powstrzymuje uwalnianie komórek jajowych, tym samym uniemożliwia zapłodnienie. Zagęszcza również śluz w szyjce macicy, co sprawia, że plemniki nie mogą swobodnie przemieszczać się w stronę macicy. Zmienia również wyścielenie ścianek macicy co uniemożliwia zagnieżdżenie się komórki jajowej, gdyby jednak doszło do jej uwolnienia.

Stosowanie i dawkowanie

Tabletki stosuje się przez 21 dni, po czym następuje 7 dni przerwy. W tym czasie najczęściej dochodzi do krwawienia, które przypomina typową miesiączkę. Stosowanie leku należy rozpocząć w ciągu pierwszej doby od wystąpienia okresu. Lek można przyjąć do 5 dnia okresu jednak wtedy przez kolejnych 7 dni skuteczność leku jest ograniczona i należy wtedy stosować dodatkowe zabezpieczenia.

Czy zamiast Novynette można brać Mercilon?

Jak najbardziej. To są takie same tabletki, przy czym jedne są produkowane przez firmę Organon (Marcilon), zaś drugie przez Gedeon Richter (Novynette).

Efekty uboczne

Do najczęstszych niepożądanych objawów zaliczyć można bóle głowy, migreny, wahania wagi ciała, bóle piersi, zmiany nastrojów, zmiany libido, wymioty, nudności, brak regularnych krwawień. Warto zapoznać się z dołączoną do opakowania ulotką w celu poznania ewentualnych innych skutków ubocznych.

Przeciwwskazania

Novynette nie powinno być stosowane przez kobiety w ciąży, również wtedy, gdy podejrzewa się ciąże. Przeciwwskazaniem jest również uczulenie na jakikolwiek składnik leku, schorzenia wątroby, układu krążenia, lub serca. Pełna lista przeciwwskazań znajduje się na załączonej do opakowania ulotce. Stosowanie leku należy poprzedzić konsultacją lekarską.

Czy Novynette można kupić przez internet?

Dzięki naszej stronie zamówią Państwo zamiennik leku Novynette – Mercilon. Apteka z którą współpracujemy to w pełni bezpieczna, licencjonowana placówka stacjonarna jak i online. Chcąc złożyć zamówienie należy wybrać odpowiednią dawkę oraz ilość zamawianych tabletek. Następnie klikając przycisk ‚kup teraz’ przejść do konsultacji medycznej w postaci formularza online. Lekarz specjalista zweryfikuje zawarte w nim informacje odnośnie stanu zdrowia pacjentki. Jeśli nie wystąpią żadne przeciwwskazania wówczas wystawi receptę i przekaże ją farmaceucie. Zaraz po tym nastąpi realizacja zamówienia. Wybrane tabletki dotrą do Państwa w przeciągu do dwóch dni roboczych, w dyskretnej przesyłce, dostarczonej przez firmę kurierską.

Podziel się z Nami swoją opinią

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Zamów tabletki antykoncepcyjne przez internet (nie musisz posiadać recepty)

Wszystkie zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

© Copyright 2015 - Medicals - Tabletkiantykoncepcyjne.com.pl