Tabletki antykoncepcyjne - Twoja antykoncepcja bez recepty

Stediril 30

stediril-30

Stediril 30

0,15mg/30mcg/63tabletki – 184,95zł

Kliknij poniżej aby zamówić zamiennik Ovranette

Kup teraz

Stediril 30 to lek antykoncepcyjny pod postacią pigułek przyjmowanych do ustnie. Składa się z dwóch syntetycznych hormonów, które są odpowiednikami żeńskich hormonów. Wspomniane składniki czynne to : levonorgestrel (0,15 mg) i ethinylestradiol (0,03 mg). Pigułki te znane są również jako Ovrenette. Pigułki Stediril 30 przyjmuje się przez 21 dni, by później zrobić 7 dni przerwy. Przy odpowiednim stosowaniu zapewnia bez mała 100% skuteczność a w dodatku zmniejsza bóle miesiączkowe, łagodzi również objawy napięć przedmiesiączkowych.

W ofertę wliczone są

  • konsultacja medyczna online
  • wystawienie recepty
  • wysyłka leku na podstawie wystawionej recepty
  • dostawa w 24 h

 Klinika zapewnia bezpieczeństwo i pełną dyskrecje. Konsultacja jest objęta tajemnicą lekarką a wypełnienie formularza zajmuje jedynie kilka minut. Zamówienie złożone do godziny 16:30 jest realizowane jeszcze tego samego dnia.

Działanie

Pigułki zawierają syntetyczne odpowiedniki hormonów – estrogenu i progestogenu. Dzięki temu zapobiegają ciąży na trzy sposoby. Prawidłowo przyjmowane tabletki dostarczają do organizmu hormony, które powstrzymują owulację, wysyłając organizmowi sygnał, że do owulacji już doszło. Dodatkowo powodują, że ścianki macicy nie pozwalają na zagnieżdżenie komórki jajowej, gdyby jednak do zapłodnienia doszło. Dodatkowo preparat sprawia, że śluz w szyjce macicy zagęszcza się, co stanowi w pełni naturalną barierę dla wędrujących plemników.

Dla kogo Stediril 30 jest odpowiedni?

Pigułki może przyjmować każda zdrowa kobieta, która ukończyła 18 lat. Jedynie kobiety, które chorowały lub cierpią na różne dolegliwości, nie powinny stosować tego leku. Dlatego właśnie lek przepisywany powinien być po konsultacji lekarskiej.

Przeciwwskazania do stosowania

Pigułek Stediril 30 nie należy stosować w czasie ciąży oraz karmienia piersią. Lek nie powinien być stosowany przez kobiety ze schorzeniami serca, wątroby, krążenia. Leku nie powinny przyjmować kobiety po 35 roku życia oraz palące. Działanie pigułek mogą zakłócać niektóre leki.

Stosowanie i dawkowanie tabletek Stediril 30

Pełną skuteczność osiąga się wtedy, gdy pigułki zaczyna się przyjmować w pierwszej dobie od rozpoczęcia miesiączki.  Można je zacząć przyjmować do 5 dni od chwili wystąpienia miesiączki, jednak zaczną one wtedy działać dopiero po 7 dniach. W tym okresie należy stosować dodatkowe zabezpieczenie. Pigułki przyjmuje się przez 21 dni, po czym należy zrobić 7 dni przerwy. W tym czasie występuje krwawienie podobne do miesiączki, kiedy to organizm usuwa nadmiar hormonów.

Skutki uboczne

Pigułki Stediril 30 są raczej dobrze tolerowane przez organizm, jednak niektóre kobiety mogą odczuwać pewne skutki uboczne. Szczególnie narażone są na nie kobiety, które pigułki stosują po raz pierwszy. Jest to reakcja organizmu na dodatkowe hormony. Najczęściej objawy ustępują samoczynnie, gdy organizm się przyzwyczai. Najczęstszymi objawami niepożądanymi są nudności, spadek libido, bóle głowy i wahania wagi ciała. Więcej na ten temat znaleźć można w ulotce, która dołączona jest do opakowania.

Czy Stediril, Stediril 30 i Ovranette to te same pigułki?

Wszystkie te nazwy dotyczą pigułek o takim samym składzie oraz o takim samym działaniu, mogą więc być stosowane wymiennie.

Czy można kupić tabletki Stediril 30 lub Ovranette bez recepty?

Oba leki do kupienia za pośrednictwem naszego portalu. Podczas składania zamówienia wymagane jest przejście przez kwestionariusz medyczny, który jest wirtualną formą konsultacji medycznej online. Opierając się na informacjach o stanie zdrowia pacjentki, lekarz specjalista ocenia czy nie ma przeciwwskazań do stosowania tej formy antykoncepcji hormonalnej. Jeśli takie nie wystąpią, specjalista wypisuje receptę i przekazuje ją farmaceucie z licencjonowanej apteki w Londynie. Placówka ta realizuje zamówienie wysyłając lek firmą kurierską, która dostarcza paczkę w czasie 24-48h. Zamówienia złożone do godziny 16.30 są wysyłane jeszcze tego samego dnia.

'Stediril 30' posiada jedną opinię

  1. 1 lutego 2017 @ 11:35

    Witam chciałbym się zapytać dlaczego nie powinno się stosować stedril 30 przy paleniu papierosów czy to obniża ich działanie proszę o informację

Podziel się z Nami swoją opinią

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Zamów tabletki antykoncepcyjne przez internet (nie musisz posiadać recepty)

Wszystkie zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

© Copyright 2015 - Medicals - Tabletkiantykoncepcyjne.com.pl