Tabletki antykoncepcyjne - Twoja antykoncepcja bez recepty

Trinovum

trinovum-l

Trinovum

Tabletki wycofane ze sprzedaży. Sprawdź alternatywną formę antykoncepcji.

Trinovum to pigułki trójfazowe, które imitują naturalne wahania hormonów w organizmie. Jest to możliwe dzięki różnej zawartości składników aktywnych w tabletkach. Wspomniane substancje czynne leku to etynyloestradiol (0,035mg) oraz noretysteron ( od 0,5/0.75/ do 1mg). Trinovum, gdy jest właściwie stosowane zapewnia 99% skuteczności w zapobieganiu ciąży. Środek ten łagodzi również zespół napięć przedmiesiączkowy a także zmniejsza ból w czasie miesiączki.

Działanie

Substancje czynne zawarte w pigułkach, dzięki zmianie cyklu, dostarczają organizmowi błędnej informacji, że owulacja już miała miejsce. Dodatkowo, hamują dojrzewanie komórki jajowej a także zagęszczają śluz w szyjce macicy, co stanowi naturalną barierę dla wędrujących plemników. Zmieniają również wyściółkę macicy, co w razie, gdyby doszło do zapłodnienia komórki jajowej, nie pozwoli na jej zagnieżdżenie w macicy.

Kto nie powinien przyjmować?

Środek Trinovum nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży, ani karmiących piersią. Przeciwwskazaniem jest również uczulenie na jakikolwiek składnik pigułek. Inne przeciwwskazania to : nowotwór piersi oraz narządów rodnych, choroby wątroby, nadciśnienie, niewydolność żylna, cukrzyca, migreny.

Stosowanie i dawkowanie

Pigułki Trinovum przyjmuje się w cyklu 21 dni, po czym następuje 7 dni przerwy. W ciągu 21 dni przyjmuje się pigułki zawierające różne dawki substancji czynnych. Każde opakowanie składa się z 7 tabletek białych (0,035mg ethinylestradiolu i 0,5 mg norethisteronu) 7 jasnobrzoskwiniowych (0,035mg/0,75mg) oraz 7 pomarańczowych (0,035mg/1mg). Pierwszą, białą tabletkę przyjmuje się w pierwszej dobie od rozpoczęcia okresu. To sprawia, że skuteczność środka jest od razu maksymalna.

Skutki uboczne

Środek bardzo rzadko powoduje działania niepożądane. Jeśli jednak takie wystąpią, najczęściej ustępują samoczynnie w ciągu kilki tygodni od chwili stosowania pigułek. Do najczęstszych skutków ubocznych zalicza się nudności, bóle głowy, plamienie, tkliwość czy powiększenie gruczołu sutkowego. Jeśli objawy nie ustępują, lub się nasilają, należy skonsultować się z lekarzem. Należy również zapoznać się z załączoną do opakowania ulotką.

Gdzie kupić tabletki Trinovum przez internet?

Dzięki naszej stronie zakupią Państwo oryginalne pigułki antykoncepcyjne Trinovum. Leki zostaną wysłane prosto z renomowanej apteki w Londynie. Cały proces zamówienia odbywa się online. Polega on na wypełnieniu formularza medycznego odnośnie faktycznego stanu zdrowia pacjentki i zatwierdzeniu go przez lekarza. Od momentu złożenia zamówienia i weryfikacji lekarskiej, paczka z zamówionymi lekami trafi do Państwa w przeciągu 24-48 godzin.

Podziel się z Nami swoją opinią

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Zamów tabletki antykoncepcyjne przez internet (nie musisz posiadać recepty)

Wszystkie zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

© Copyright 2015 - Medicals - Tabletkiantykoncepcyjne.com.pl