Tabletki antykoncepcyjne - Twoja antykoncepcja bez recepty

Zoely

zoely

Zoely

2,5mg/1,5mg/84tabletki – 189,95zł

Kup teraz

Zoely to dwufazowe pigułki antykoncepcyjne, których składniki aktywne to: octan nomegestrol (2,5 mg) oraz estradiol (1,5 mg). W każdym opakowaniu znajdują się dwa rodzaje pigułek, w których znajduje się różna zawartość hormonów. Hormony zawarte w pigułkach imitują wahania hormonalne w organizmie, charakterystyczne dla różnych faz cyklu. Zawartość naturalnego estrogenu sprawia, że Zoely praktycznie nie wywołuje skutków ubocznych. Pigułki przyjmuje się w sposób ciągły przez 28 dni.

W ofertę wliczone są:

  • Konsultacja lekarska online
  • wystawienie recepty
  • wysłanie leku na podstawie zrealizowanej recepty
  • dostawa w ciągu 24 h

Konsultacje medyczne odbywają się na odstawie wypełnionego formularze, co zajmuje około 5 minut. Jeżeli zamówienie zostanie złożone przed 16:30, lek zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia. Konsultacje objęte są tajemnicą lekarską.

Działanie Zoely

Pigułki Zoely powstrzymują owulację, na tym głównie opiera się ich działanie antykoncepcyjne. Wykorzystywany do tego jest estrogen, który dodatkowo połączony z progestagenem, zmienia zmianom w wyściółce macicy, a co za tym idzie, nawet jeżeli dojdzie do zapłodnienia, komórka jajowa nie będzie mogła zagnieździć się w macicy. Pigułki zagęszczają również śluz w szyjce macicy, co sprawia, że powstaje naturalna blokada na drodze wędrujących plemników.

Przeciwwskazania do stosowania

Tabletek Zoely nie powinny stosować kobiety uczulone na któryś ze składników. Nie są one wskazane również dla osób z problemami wątroby, zakrzepicą, migrenami, po ataku serca, cierpiących na raka piersi, u których występuje plamienie. Zoely nie jest wskazany dla kobiet po 35 roku życia, palących, dla kobiet z nadwagą a także przy stosowaniu leków na padaczkę lub nadciśnienie.

Stosowanie i dawkowanie

Każde opakowanie zawiera 28 pigułek – 24 aktywnych(białych) i 4 nieaktywne (żółte). Pierwszego dnia okresu należy zażyć pierwszą, białą czyli aktywną pigułkę. Można pierwszą pigułkę przyjąć maksymalnie do 5 dnia okresu ale wtedy przez 7 dni należy stosować dodatkowe zabezpieczenie. Żółte tabletki zażywa się po wyczerpaniu białych, przy czym natychmiast po zakończeniu żółtych tabletek należy otworzyć nowe opakowanie.

Skutki uboczne

Zoely może wywołać pewne skutki uboczne. Najczęściej występują bóle głowy, trądzik, zmiany w cyklu, wymioty czy wahania wagi. W większości przypadków skutki uboczne ustępują samoczynnie. Jeśli jednak nasilają się lub przedłużają, albo występują skutki uboczne takie jak objawy zakrzepicy, reakcja alergiczna, należy skonsultować się z lekarzem.

Zoely przez internet – bezpieczne kupowanie

Dla zdecydowanych osób, nasza strona zapewnia bezpieczne pośrednictwo w sprzedaży leków prosto z renomowanej apteki w Londynie. Wybierając odpowiednią ilość tabletek oraz ich dawkę zostaną Państwo skierowani do wypełnienia konsultacji lekarskiej. Analizując ją, lekarz oceni czy pacjentka nie ma przeciwwskazań do stosowania danej formy antykoncepcji hormonalnej. Po pozytywnej weryfikacji wypisze receptę i przekaże farmaceucie. Renomowana apteczna placówka w Londynie wyśle wybrane przez Państwa leki pod wskazany adres w przeciągu 24-48 godz firmą kurierską.

Podziel się z Nami swoją opinią

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Zamów tabletki antykoncepcyjne przez internet (nie musisz posiadać recepty)

Wszystkie zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

© Copyright 2015 - Medicals - Tabletkiantykoncepcyjne.com.pl