Bezpieczeństwo zakupów

Ze względu na wielokrotność powtarzających się pytań przedstawiamy listę najczęstszych pytań i odpowiedzi.

Faq – najczęstsze pytania i odpowiedzi

1. Skąd wysyłane są tabletki?

To najczęstsze pytanie ludzi którzy zdają się słuchać stereotypów, że w internecie kupuje się same podróbki. Tabletki antykoncepcyjne które zamawiasz są wysyłane z zarejestrowanej apteki. Wiarygodność i siedzibę apteki sprawdzisz klikając w obrazek ponizej:
pharmacheck

2. Czy leki antykoncepcyjne które zamawiam są oryginalne?

Tak, leki które zamawiasz z prawdziwej apteki są w 100% oryginalne. Tabletki największych koncernów takich jak: „Bayer”, „Janssen-Cilag”, „General Pharmaceutical Council” dotrą pod wskazany adres po złożeniu zamówienia.

3. Jak długo muszę czekać na przesyłkę?

24-48h. W zależności od miejscowości w której mieszkasz leki powinny zostać dostarczone już następnego dnia roboczego. W przypadku mniejszych miejscowości kurier może dostarczyć paczkę w czasie 48 godzin. Tabletki wysyłane są jedną z renomowanych firm kurierskich:
ups-royal-logo

4. Czy zamawianie na tej stronie jest legalne?

Zamawianie poprzez aptekę licencjonowaną w Londynie jest w 100% legalne.

5. Gdzie znajdę informacje które tabletki są dla mnie najlepsze?

Na Naszej stronie jak najdokładniej staraliśmy się opisać każdy lek, produkt, tabletkę lub sposób antykoncepcji. Jeśli zawarte tam informacje nie satysfakcjonują Cię zadaj pytanie lekarzowi podczas konsultacji online.

6. Co zyskuję zamawiając poprzez stronę tabletkiantykoncepcyjne.com.pl?

Przede wszystkim czas, pieniądze i niepotrzebny dyskomfort podczas wizyt u lekarza. Zapewnij sobie antykoncepcję i dobre samopoczucie sama już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *