Cerazette

cerazette-l

Cerazette jest minipigułką antykoncepcyjną zawierającą jeden hormon, progestagen. Dzięki temu jest odpowiednim środkiem antykoncepcji hormonalnej dla kobiet, które mają nadwrażliwość na estrogen. Przyjęta pierwszego dnia miesiączki, jest skuteczną i natychmiastową ochroną przed niechcianą ciążą. Przy prawidłowym stosowaniu daje 97-99% zabezpieczenia.

Ze względu na brak zawartości estrogenu w pigułce, uważa się ją za bezpieczniejszą dla kobiet karmiących piersią oraz kobiet powyżej 35 roku życia palących papierosy. Zaletą tabletki Cerazette jest to, że można ją przyjąć nawet do 12 godzin po normalnie wyznaczonym czasie, natomiast gdy większość mini-pigułek należy przyjmować codziennie o tej samej porze. Tabletki te łagodzą również bóle menstruacyjne. Badania kliniczne dowiodły, że 94% kobiet stosujących Cerazette doświadczyło mniej bolesnego miesiączkowania..

Zamów Cerazette już dzisiaj aby otrzymać tabletki w przeciągu 24-48 godzin. Jeden z naszych lekarzy wypisze receptę na podstawie uzupełnionego przez pacjentkę internetowego kwestionariusza medycznego. Cały proces zamówienia jest szybki, bezpieczny i dyskretny. Wszystkie wydawane przez nas produkty wysyłane są z akredytowanej apteki.

Sposób działania tabletek Cerazette

Tabletka antykoncepcyjna Cerazette zawiera minimalną dawkę progestagenu, który skutecznie zapobiega ciąży. U kobiet stosujących minipigułki występuje owulacja, ale zawarty w nich hormon tak zagęszcza śluz szyjki macicy, że plemniki nie mogą się przez niego przedostać. Tak jak w przypadku innych pigułek, Cerazette zapobiega ciąży również poprzez spowolnienie przemieszczania się komórki jajowej przez jajowód oraz wpływa na śluzówkę macicy w taki sposób, że zapłodniona komórka jajowa nie jest w stanie się w niej zagnieździć.

Jak stosować Cerazette?

Stosowanie Cerazette należy rozpocząć pierwszego dnia miesiączki i przyjmować kolejne tabletki codziennie przez 28 dni bez przerwy. Inaczej niż w przypadku regularnych pigułek antykoncepcyjnych, nie stosuje się 7-dniowej przerwy. Oznacza to, że pierwszą tabletkę z nowego opakowania należy zażyć od razu następnego dnia po przyjęciu ostatniej tabletki z opakowania. Pigułkę można przyjmować niezależnie od posiłku i nawet do 12 godzin po normalnie wyznaczonej porze.

Można rozpocząć przyjmowanie pigułek od 2-5 dnia miesiączki, ale w takim wypadku należy pamiętać, żeby podczas pierwszego cyklu stosować dodatkową ochronę przed ciążą np. prezerwatywę.

Bezpieczeństwo

Ta forma minipigułki jest bezpieczna dla większości zdrowych kobiet powyżej 18 roku życia.

Tabletki Cerazette nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży lub mające alergię na czynny składnik desogestrel. Pigułki nie są również odpowiednie dla kobiet z zaburzeniami krążenia, rakiem piersi, niedawno przebytą żółtaczką oraz z niezdiagnozowanym krwawieniem z pochwy.

Możliwość występowania efektów ubocznych

Większość efektów ubocznych występujących przy zażywaniu Cerazette jest łagodna i ustępuje po przyzwyczajeniu się organizmu do zawartych w tabletkach składników. Do najczęściej występujących skutków ubocznych należą: mdłości, bóle głowy, trądzik, bóle piersi, zmiany nastroju, obniżone libido, przyrost wagi i nieregularne miesiączki.

Zakup tabletek Cerazette przez internet

Żeby szybko i bezpiecznie zakupić tabletki Cerazette na tabletkiantykoncepcyjne.com.pl wystarczy uzupełnić krótki kwestionariusz medyczny. Na jego podstawie jeden z naszych lekarzy wypisze receptę i tabletki będą mogły zostać dostarczone na podany adres w przeciągu 24-48 godzin. Cały proces jest łatwy, szybki i dyskretny.

Czy możliwy jest zakup minipigułek Cerazette bez recepty?

Tak, jednak Cerazette mogą być stosowane jedynie po konsultacji lekarskiej. Odbędą ją Państwo online za pośrednictwem poniższego odnośnika. Lekarz analizujący kwestionariusz medyczny wystawia receptę, na podstawie której apteka realizuję zamówienie. Kliknij poniżej i kup bezpiecznie minipigułki Cerazette.

Cerazette 75mcg / 84tabs
Przejdź do formularza medycznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *