Loestrin 30

loestrin-l

Loestrin 30 to jedna z dwóch dostępnych dawek tabletek znanych z prawie stuprocentowej skuteczności w zapobieganiu ciąży. Zawiera wyższą niż Loestrin 20 dozę dwóch aktywnych składników: etynyloestradiolu i noretisteronu. Składniki te są odpowiednikami żeńskich hormonów naturalnie wytwarzanych przez organizm: estrogenu i progesteronu, które wpływają na cykl miesiączkowy zapobiegając ciąży. Produkt jest bezpieczny dla większości kobiet.

Złóż zamówienie dzisiaj, a otrzymasz Loestrin 30 już następnego dnia (dostawa do mniejszych miejscowości może potrwać dwa dni). Wystarczy uzupełnić internetowy formularz medyczny, a jeden z naszych lekarzy określi czy tabletki są odpowiednie dla danej pacjentki. Po pozytywnym orzeczeniu lekarskim pigułki zostaną wysłane z apteki w dyskretnym opakowaniu tego samego dnia.

Działanie tabletek Loestrin 30

Loestrin 30 zapobiega ciąży na trzy sposoby. Syntetyczne hormony zawarte w tabletkach powodują, że organizm „myśli ” iż owulacja już nastąpiła przez co nie dochodzi do uwolnienia komórki jajowej. Tabletki powodują również zagęszczenie śluzu szyjki macicy co utrudnia plemnikom dostęp do macicy. Hormony zawarte w pigułkach mają także wpływ na rozrzedzenie błony śluzowej macicy dzięki czemu nawet jeżeli doszło by do uwolnienia i zapłodnienia komórki jajowej to nie była by ona w stanie się zagnieździć.

Stosowanie

Loestrin 30 należy zacząć przyjmować pierwszego dnia okresu. Rozpoczęcie stosowania tabletek można wydłużyć do piątego dnia miesiączki, ale w tym przypadku przez co najmniej tydzień należy stosować dodatkową antykoncepcję. Codziennie zażywa się jedną tabletkę przez 21 dni, po których następuje 7-dniowa przerwa. Podczas przerwy występuje krwawienie podobne do tego podczas miesiączki. Po upływie 7 dni należy natychmiast rozpocząć nowe opakowanie Loestrin 30.

Bezpieczeństwo stosowania tabletek Loestrin 30

Tabletki Loestrin 30 nie są odpowiednie dla kobiet:

  • W ciąży lub karmiących piersią
  • Z zaburzeniami układu krwionośnego oraz problemami z sercem, wątrobą lub płucami
  • Z ciężką cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym lub wysokim poziomem cholesterolu
  • Powyżej 50 roku życia i kobiet palących więcej niż 40 papierosów dziennie
  • Z historią nowotworową
  • Z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie

Wypełniając konsultację medyczną należy uwzględnić wszystkie stosowane leki. Podane informacje pozwolą lekarzowi upewnić się, że Loestrin 30 jest bezpieczny dla danej pacjentki.

Możliwość występowania efektów ubocznych

Loestrin 30 jest odpowiedni dla większości kobiet od 18 roku życia. Jak w przypadku wszystkich tabletek antykoncepcyjnych, może powodować skutki uboczne, takie jak: powiększenie/nadwrażliwość piersi, mdłości, zmiany nastroju i wahania wagi. W przypadku wystąpienia skutków ubocznych należy skontaktować się z lekarzem, który może przepisać inne, odpowiedniejsze tabletki antykoncepcyjne.

Zakup tabletek Loestrin 30 przez internet

Żeby szybko i bezpiecznie zakupić tabletki Loestrin 30 na tabletkiantykoncepcyjne.com.pl wystarczy uzupełnić krótki kwestionariusz medyczny. Na jego podstawie jeden z naszych lekarzy wypisze receptę i tabletki będą mogły zostać dostarczone na podany adres w przeciągu 24-48 godzin. Cały proces jest łatwy, szybki i dyskretny.

W jaki sposób zamówić tabletki Loestrin bez recepty?

Niestety z końcem roku 2017 tabletki Loestrin 20 oraz Loestrin 30 wyszły z asortymentu zaprzyjaźnionej apteki. Klikając w poniższy link przejdą Państwo do aktualnie dostępnych leków antykoncepcyjnych.

Lista tabletek antykoncepcyjnych:
Przejdź do listy dostępnych tabletek antykoncepcyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *