Marvelon

marvelon-l

Marvelon jest kombinowaną tabletką antykoncepcyjną. Prawidłowo zażywana zapewnia prawie 100% skuteczności w zapobieganiu ciąży. Dodatkową zaletą tabletki jest jej łagodzenie bólów menstruacyjnych, trądzika i napięcia przedmiesiączkowego.

Marvelon zawiera ethinylestradiol (30 mikrogramów) i desogestrel (150 mikrogramów), które są odpowiedzialne za ochronę przed niechcianą ciążą. Są one syntetycznymi odpowiednikami naturalnie występujących w ciele żeńskich hormonów, estrogenu i progestagenu. Poprzez wypełnienie na naszej stronie formularza medycznego, możesz bezpiecznie zamówić tabletki antykoncepcyjne przez Internet na 121doc. Jeżeli nasz lekarz nie będzie miał żadnych wątpliwości i wystawi receptę, tego samego dnia Marvelon zostanie wysłany z naszej akredytowanej apteki na podany przez ciebie adres.

Działanie tabletek Marvelon

Marvelon zawiera dwa syntetyczne hormony, które są odpowiednikami naturalnie występujących u kobiet estrogenu i progestagenu, mających wpływ na cykl menstruacyjny. Zapobiegają ciąży na trzy sposoby: utrudniają plemnikom przedostanie się do macicy poprzez zagęszczenie śluzu, zmieniają konsystencję błony śluzowej co uniemożliwia zagnieżdżenie się zarodka, nie dopuszczają do uwolnienia komórki jajowej z jajników.

Stosowanie tabletek Marvelon

W celu natychmiastowej ochrony przed niechcianą ciążą należy przyjąć jedną tabletkę antykoncepcyjną Marvelon pierwszego dnia okresu. Następnie trzeba zażywać kolejne tabletki codziennie przez 21 dni, po których następuje 7-dniowa przerwa. Po tygodniowym odstępie, należy na nowo rozpocząć 21-dniowy cykl. W czasie siedmiodniowej przerwy występuje krwawienie przypominające okres.

Bezpieczeństwo stosowania

Marvelon nie powinien być stosowany przez kobiety które: są w ciąży, karmią piersią, są po 35 roku życia i palą papierosy, są powyżej 50 roku życia. Zabrania się również stosowania tych tabletek przy następujących dolegliwościach:

  • zakrzepica w kończynach dolnych, żyłach, płucach lub ryzyko jej wystąpienia
  • Mocno zaawansowana cukrzyca, zaburzenia pracy serca, wysoki poziom cholesterolu lub nadciśnienie
  • Ciężkie migreny
  • Rak piersi lub dróg rodnych
  • Krwawienie z pochwy o nieznanej przyczynie
  • Kamienie żółciowe
  • Choroby wątroby, żółtaczka lub problemy zdrowotne przy stosowanych wcześniej hormonalnych tabletkach antykoncepcyjnych

W celach bezpieczeństwa, wypełniając formularz medyczny należy uwzględnić wszystkie przyjmowane leki.

Możliwość występowania efektów ubocznych

Marvelon jest bezpieczny dla większości kobiet powyżej 18 roku życia. Niekiedy mogą wystąpić łagodne skutki uboczne podczas stosowania tych tabletek. Do najczęstszych zalicza się: bóle głowy, wahania wagi, nadwrażliwość piersi bądź ich powiększenie, bóle brzucha i mdłości. Przy dłuższym występowaniu dolegliwości należy skontaktować się z lekarzem, który może zamienić tabletki antykoncepcyjne na bardziej odpowiednie.

Zakup tabletek Marvelon przez internet

Żeby szybko i bezpiecznie zakupić tabletki Marvelon na tabletkiantykoncepcyjne.com.pl wystarczy uzupełnić krótki kwestionariusz medyczny. Na jego podstawie jeden z naszych lekarzy wypisze receptę i tabletki będą mogły zostać dostarczone na podany adres w przeciągu 24-48 godzin. Cały proces jest łatwy, szybki i dyskretny.

Czy tabletki antykoncepcyjne Marvelon można kupić bez recepty?

Aby bezpiecznie zamówić tabletki Marvelon z licencjonowanej apteki wystarczy uzupełnić kwestionariusz medyczny klikając w link poniżej. Na jego podstawie jeden z lekarzy wypisze receptę, zamówienie będzie mogło zostać zrealizowane i dostarczone na podany adres w przeciągu 24-48 godzin. Cały proces przetwarzany jest online w obecności lekarza współpracującego z apteką.

Marvelon 0,15mg / 30mcg / 63tabs
Przejdź do formularza medycznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *