Femodene (Femoden)

femodene-l

Femoden jest wysoce efektywną, kombinowaną tabletką antykoncepcyjną. Zawiera ona etynyloestradiol (35 mikrogramów) i gestoden (0.075mg), które są syntetycznymi odpowiednikami naturalnie występujących w organizmie hormonów żeńskich: estrogenu i progesteronu. Przy odpowiednim zastosowaniu wykazuje prawie 100% skuteczności w zapobieganiu ciąży. Oprócz ochrony antykoncepcyjnej pigułka ta oferuje dodatkowe korzyści, takie jak zmniejszenie bólu menstruacyjnego i napięcia przedmiesiączkowego.

Zamów już dziś tabletki Femoden przez Internet. Jest to szybki, wygodny i bezpieczny proces. Wystarczy uzupełnić bezpłatną konsultację medyczną. Na podstawie udzielonych w niej odpowiedzi jeden z lekarzy z nami współpracujących będzie mógł ocenić czy tabletki są dla pacjentki odpowiednie i wypisać receptę. Tego samego dnia po wystawieniu recepty produkt zostanie wysłany z apteki i dostarczony do pacjentki w przeciągu 24-48 godzin.

Działanie tabletek Femodene (Femoden)

Żeńskie hormony, które naturalnie występują w organizmie kobiety są odpowiedzialne za uwolnienie komórki jajowej z jajowodów (owulacja) i za przygotowanie macicy do przyjęcia zarodka. Syntetyczne hormony znajdujące się w tabletkach Femodene sprawiają, że organizm myśli iż owulacja już nastąpiła. Zapobiega to uwolnieniu komórki jajowej, a tym samym jej zapłodnieniu.

Rozpoczęcie stosowania

Femodene należy zacząć stosować od pierwszego dnia miesiączki. Jedną tabletkę przyjmuje się codziennie przez 21 dni, po których następuje 7-dniowa przerwa. W czasie tej przerwy występuje krwawienie podobne do normalnej miesiączki. Po upływie siedmiu dni należy natychmiast rozpocząć nowe opakowanie tabletek antykoncepcyjnych.

Bezpieczeństwo stosowania tabletek Femodene (Femoden)

Tabletki Femodene nie są odpowiednie do stosowania przez kobiety: w ciąży i karmiące piersią, powyżej 35 roku życia i palące dużo tytoniu oraz przez kobiety z następującymi przypadłościami:

 • Zapalenie, infekcja lub zakrzep w naczyniach krwionośnych
 • Zaburzenia metabolizmu lipidów
 • Schorzenia wątroby
 • Krwawienia z pochwy o nieznanej przyczynie
 • Wysokie ciśnienie tętnicze krwi, udar mózgu lub atak serca
 • Nowotwór
 • Otoskleroza
 • Anemia sierpowata
 • Zaburzenia wydzielania żółci, które mogą być przyczyną żółtaczki
 • Kamienie żółciowe
 • Niektóre alergie skórne

Podczas uzupełniania konsultacji medycznej należy uwzględnić wszystkie stosowane leki. Na podstawie informacji podanych przez pacjentkę, lekarz będzie mógł określić czy Femodene jest dla niej odpowiedni.

Możliwość występowania efektów ubocznych

Femodene jest bezpieczny w zastosowaniu dla większości kobiet od 18 roku życia. Jak w przypadku wszystkich tabletek antykoncepcyjnych, kobiety stosujące Femodene mogą doświadczyć niepożądanych efektów ubocznych, takich jak bóle głowy, nadwrażliwość/powiększenie piersi, wahania wagi ciała i mdłości. W przypadku wystąpienia i utrzymania się jednego lub więcej efektów ubocznych, należy skontaktować się z lekarzem, który może przepisać bardziej odpowiednie tabletki.

Zakup tabletek Femodene (Femoden) przez internet

Żeby szybko i bezpiecznie zakupić tabletki Femodene na tabletkiantykoncepcyjne.com.pl wystarczy uzupełnić krótki kwestionariusz medyczny. Na jego podstawie jeden z naszych lekarzy wypisze receptę i tabletki będą mogły zostać dostarczone na podany adres w przeciągu 24-48 godzin. Cały proces jest łatwy, szybki i dyskretny.

Jak kupić Femoden bez recepty?

Proces zakupu tabletek antykoncepcyjnych Femoden jest prosty i bezpieczny. Klikając w poniższy link zostaniesz przekierowana na stronę licencjonowanej apteki. Pierwszym krokiem procesu jest rzetelne wypełnienie kwestionariusza medycznego na podstawie którego lekarz zatwierdzi Twój faktyczny stan zdrowia oraz wystawi receptę. Następnie apteka zacznie realizację zamówienia. W dyskretnej paczce po 24-48h wybrane leki zostaną dostarczone pod wskazany adres. Kliknij poniżej aby przejść do procesu zamówienia.

Femoden 75mcg/30mcg / 63 tabs
Przejdź do formularza medycznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *