Jak można opóźnić okres?

Cykliczne zmiany hormonalne zachodzące w kobiecym organizmie sprawiają, że przez kilka dni miesiącu większość kobiet nie ma ochoty na czerpanie z życia pełnymi garściami, bo przecież dyskomfort powodowany przez krwawienie powoduje nie tylko ryzyko wystąpienia wstydliwych oznak, ale także powoduje ogólny spadek witalności i szereg boleści somatycznych.
Większość kobiet potrafi poradzić sobie z wszystkimi typowymi objawami okresu i stara się tak organizować swój czas i rozrywki, by nie kolidowały one z cyklem hormonalnym. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy niejedna kobieta chciałaby przesunąć moment wystąpienia krwawienia. Z myślą o kobietach, które nie chcą by ominęło je coś wyjątkowego powstał Norethisterone – lek pozwalający kontrolować moment rozpoczęcia krwawienia.

Kup teraz tabletki antykoncepcyjne prosto z apteki, dostawa w 48h:
https://tabletkiantykoncepcyjne.com.pl/kup-teraz/

Czy można w jakikolwiek sposób opóźnić lub przesunąć w czasie okres?

Prawdopodobnie powyższe pytanie zadaje sobie każdego dnia wiele kobiet, ale na szczęście odpowiedź brzmi twierdząco – Tak! Okres można przesunąć w czasie stosując odpowiednią terapię hormonalną. Jednym z najlepszych preparatów pozwalających opóźnić okres jest Norethisterone, który zawiera wysoką dawkę syntetycznego progesteronu. Progesteron odgrywa ważną rolę w regulacji cyklu menstruacyjnego, ponieważ gwałtowny spadek poziomu tego hormonu sprawia, że błona śluzowa macicy zaczyna się złuszczać i musi zostać usunięta z organizmu w trakcie menstruacji. Podtrzymywanie progesteronu na wysokim poziomie sprawia, że nie dochodzi do złuszczania błony śluzowej macicy – efekt: krwawienie nie następuje a Ty możesz swobodnie korzystać z atrakcji otaczającego świata.

Na jakiej zasadzie działają tabletki opóźniające okres?

Ponieważ wiedza na temat człowieka rozwija się w niesamowitym tempie, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że naukowcy znaleźli sposób, by przesunąć w czasie moment wystąpienia krwawienia miesiączkowego. Aby lepiej zrozumieć zasadę działania tabletek opóźniających okres Norethisterone, należy w pierwszej kolejności uświadomić sobie, co tak naprawdę odpowiada za pojawianie się krwawień miesięcznych. Nie będzie odkrywcze jeśli napiszemy, że za zmiany w organizmie kobiecym odpowiadają przede wszystkim hormony a jeden z nich – progesteron – spełnia istotną rolę w cyklu menstruacyjnym. Poziom progesteronu decyduje o tym, czy błona śluzowa macicy będzie podlegała zmianom ukierunkowanym na implantację zarodka czy będzie się łuszczyła ponieważ zapłodnienie nie miało miejsca. W tym właśnie momencie znajduje zastosowanie syntetyczny progesteron zawarty w Norethisterone, który sprawia, że poziom progesteronu utrzymuje się na stałym poziomie przez cały, kiedy zażywane są tabletki. Tym sposobem można opóźnić wystąpienie miesiączki nawet o 14 dni.

Czy zażywanie tabletek na przesunięcie okresu wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem lub niebezpieczeństwem dla zdrowia?

Ponieważ syntetyczny progesteron zawarty w leku Norethisterone może być przyjmowany krótkotrwale, dlatego ryzyko związane z jego zażywaniem jest naprawdę niewielkie. Efekty uboczne, które mogą się pojawić są z całą pewnością znacznie mniej uciążliwe niż samo krwawienie. Wśród najczęściej występujących niedogodności związanych z przyjmowaniem tabletek Norethisterone należy zaliczyć bóle głowy, mdłości i zmiany łaknienia, jednak te efekt uboczne ustępują zazwyczaj po 2-3 zażytych tabletkach.

Czy tabletki opóźniające okres są dostępne przez Internet?

Dla wszystkich kobiet, które chciałyby przesunąć dzień pojawienia się krwawienia miesiączkowego mamy dobrą wiadomość ponieważ tablet opóźniające okres Norethisterone można kupić za pośrednictwem naszej strony internetowej. Aby kupić lek konieczne jest jednak wypełnienie formularza zdrowotnego, który pozwoli naszym lekarzom ustalić czy przyjmowanie syntetycznego progesteronu jest dla Ciebie bezpieczne. Jeśli weryfikacja wypełnionego formularza wypadnie dla Ciebie pomyślnie, wówczas możesz się spodziewać przesyłki już następnego dnia po złożeniu zamówienia.
Jeśli zażywasz jakiekolwiek tabletki antykoncepcyjne skonsultuj się z lekarzem, który zaleci takie stosowanie zażywanych przez Ciebie tabletek antykoncepcyjnych, które pozwoli przesunąć dzień wystąpienia krwawienia miesiączkowego.

About Specjalista - Maria Kownacka

Jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem z pewnością zgadzam się ze stwierdzeniem,że "tabletkiantykoncepcyjne.com.pl" to idealna alternatywa zakupu antykoncepcji hormonalnej bez recepty dla kobiet wstydliwych. Należy jednak mieć na uwadze, aby co jakiś czas zbadać stan swojego zdrowia udając się na specjalistyczne badanie do wykwalifikowanego ginekologa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *